Таг: Игор

Игор Наѓ ја уби својата поранешна партнерка, нејзиното прво дете, сестрата...

Ова е фотографијата што ја објавија хрватските медиуми, а на која е масовниот убиец Игор Наѓ, кој изврши самоубиство по шесткратното убиство...

Игор Стефановски прв во Имола

Македонскиот автомобилист Игор Стефановски Иџе го освои првото место на првата трка на патеката Имола, а во негова чест по завршувањето беше интонирана македонската...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com