Таг: игра

Градоначалникот Шилегов си играше игра на мобилен за време на расправата...

За време на комисиска расправа во Собрание на РМ, иницирана од пратениците на ВМРОДПМНЕ, градоначалникот Шилегов си играше игри на својт мобилен телефон. Тој беше...

Хит видео: Барон Трамп си игра со најмалиот син на Иванка

Камерата на телевизиската куќа SNN која ги снимаше дел од првите активности на претседателот Доналд Трамп во Белата куќа, наместо на неговата работа ,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com