Таг: идентификуивани

СДСМ ги идентификуваше криминалците и убијците кои беа пратени во Собрание

Криминалци и убијци беа пратени во Собрание! Ќе одговараат заедно со нарачателите-рече Дамјан Манчевски на денешната прес конференција.СДСМ ги објави досега идентификуваните напаѓачи, од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com