Таг: избега

Лидерската пропадна , а Заев обвини дека Мицкоски лаже и дека...

,,Христијан Мицкоски избега да остане на  браникот на македонските интереси.  Не успеа да го препознае моментот. Место да се качи на возот кој брза...

СДСМ: Груевски знае што следува, затоа избега

,,Неопходно е сите политички субјекти и поединци во државата да ја сфатат својата обврска да овозможат да се реализира мнозинската волја на граѓаните, кои...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com