Таг: избор ректор

Атанасов: Јанкуловски да ја повлече кандидатурата и постапката за избор на...

Проф.д-р Петар Атансаов, редовен професор на УКИМ и кандидат за нов ректор, на својот блог објави реакција по последната одлука на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com