Таг: избрани

Димитровски: Имам чест во Владата што ја раководи Зоран Заев да...

Вчера пратениците во Собранието ги игласаа заменици министрите. Еден од нив е и новинарот Зоран Димитровски. Тој јавно се заблагодари.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com