Таг: изгазена

Габер-Дамјановска: Пред еден час ќе бев мртва, ќе ме изгазеше најбрутално...

Директорката на Академија на судии и јавни обвинители, на својот Фб профил објави денешна случка од скопските улици, во која за влакно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com