Таг: изгазени

Намерно изгазени луѓе во пешачка зона во германскиот град Трир, најмалку...

Денеска се случи уште една голема трагедија во Германија, намерно предизвикана од лице кое со својот џип влетал во пешачка зона во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com