Таг: изгорена

Ќе се реконструира уникатната поштенска зграда која изгоре во пожар

Новиот генерален директор на Македонска пошта, Јани Макрдули, објави дека започнува процедурата за реновирање на зградата на поштатат во центарот на Скопје,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com