Таг: Изетбеговиќ

Изетбеговиќ: Додик ќе заврши како Милошевиќ и Гадафи

Бакир Изетбеговиќ кој претседава со Претседателството на Б и Х, предвидува дека Милорад Додик Претседател на Република Српска ќе ја доживее судбината на Садам...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com