Таг: излегува

Минов: Го прекинувам членувањето во пратеничката група на ВМРО ДПМНЕ во...

Коалицискиот партнер на ВМРО ДПМНЕ, пратеникот на ГРОМ, Панчо Минов, објави дека излегува од пратеничката група на ВМРО ДПМНЕ и ќе продолжи да делува...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com