Таг: излекуван

Излекуван пациент од Ковид 19 јавно се заблагодари на докторите и...

После 20 дена поминати во ковид болницата во Скопје, Младен Петров почувствувал потреба јавно да им се заблагодари на докторите, медициснките сестри...

Новинарот Михајловски ја доби битката со КОВИД 19, но го изгуби...

По еден месец лекување, новинарот Гоце Михајловски, главен и одговорен уредник во Канал5, објави дека е оздравен и дека ја добил битката...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com