Таг: измама на векот

Како струмичанецот Дарко Грнчаров го излажа тенискиот свет дека е талент,...

,,Џони, ајде дојди да те запознам со еден човек, има неверојатна приказна, но му треба твоја помош“- пишува српскиот новинар Никола Ѓукиќ за Б92,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com