Таг: измамник

Доктор Оз-измамник кој заработува милиони

Откако Опра Винфри го лансираше во шоу бизнисот, доктор Мехмет Оз од 2004 година усеал да маѓепса милиони гледачи ширум светот. Со неговите емисии...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com