Таг: изнемоштени

Денеска гласаат ковид болните и другите изнемоштени и болни лица

Државната изборна комисија го објави списокот на гласачи за предвремените парламентарни избори, кои гласаат денеска. Тоа се болните...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com