Таг: изјава заев

МИА: Корегиравме погрешно интерпретирана изјава на Премиерот Заев

Македонската информативна агенција (МИА) во соопштение до медиумите демантира дека за корекција на дел од изјавата на премиерот Зоран Заев од Вашингтон имала реакција...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com