Таг: иконовоз

САД го поддржаа Косово во случајот ,,иконовоз”

Портпаролката на амбасадата на САД во Косово Мишел Шон, за косовските медиуми изјави дека официјален Вашингтон го почитува правото на Косово да се грижи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com