Таг: илиџа

Мигранти убија едно лице и ранија неколку локални жители на Илиџа...

36 годишен жител на населбата Илиџа крај Сараево е убиен, а неколку негови другари се ранети во тепачка која се случила во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com