Таг: илјада имиња

Њујорк Тајмс на насловната објави илјада имиња на починати од корона...

,,Тие беа меѓу нас, не се само бројка“. Вака Њујорк Тајмс се обиде да ја претстави ужасната состојба со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com