Таг: има мир

ВМРО ДПМНЕ: Нема Сорос, има мир

Денешното соопштение на ВМРО ДПМНЕ: ,,Деструкцијата и манипулациите на Сорос се прочитана книга. Вандализмот и анархијата што ја промовираат неговите платеници наидуваат на се поголем отпор...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com