Таг: ИНГ

Холандската ИНГ банка ќе отпушти 7.000 работници

Најголемата холандска компанија за финансиски услуги ИНГ планира да затвори 7.000 работни места во Белгија и Холандија и да се фокусира на дигитални услуги. Раководството...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com