Таг: индепендент

ВИДЕО: Има разлика!

Јавноста и светските медиуми не престануваат да ги скенираат однесувањето и првите потези на новиот американски претседател Доналд Трамп, како на политичката сцена, така...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com