Таг: индиски

Се самоуби индискиот ,,крал на кафето“

Еден од побогатите луѓе во Индија и сопственик на компанијата ,,Кофи деј“ , В.Г.Сидарта се самоуби откако претходно оставил проштално писмо.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com