Таг: инспекциски служби

ШИЛЕГОВ: ГРАД СКОПЈЕ Е ПОДГОТВЕН ДА ЈА ПРЕЗЕМЕ НАДЛЕЖНОСТА ЗА ЦЕЛОКУПНИОТ...

Градоначалникот Петре Шилегов денеска присуствуваше и се обрати на дебатата „Како до ефикасни и независни инспекциски служби во Скопје“ што се одржа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com