Таг: интегра

Поранешниот антикорупционер Воислав Зафировски премина од Интегра во ВМРО ДПМНЕ

Воислав Зафировски, поранешен полициски синдикалец и член на Антикорупциска комисија, на прес конференција со Христијан Мицкоски објави дека ја напушта Интегра.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com