Таг: инфантилно

За претседателот на Судски совет СЈО е инфантилно,а новинарите пристрасни

Претседателот на Судски совет Зоран Караџовски го прогласи Специјално јавно обвинителство за инфантилно, а новинарите за пристрасни затоа што известувале сензационалистички за се што...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com