Таг: инциденти

Пеколна атмосфера на белградска Автокоманда,играчите на Црвена Ѕвезда и Партизан на...

Вечното белградско дерби меѓу ривалите Црвена Ѕвезда и Партизан и овојпат не помина без инциденти. Откако навивачите на Партизан...

Во полициската акција за крвавиот четврток е приведен и оперскиот пејач...

Според се уште неофицијални информации, во големата полициска акција изминатата ноќ, е приведен и оперскиот пејач Игор Дурловски, кој беше еден од водачите на...

За време на протестите група момчиња напаѓала низ улиците

МВР немала проценка дека вчерашните протести за поддршка на Никола Груевски и ВМРО ДПМНЕ може да бидат насилни. Затоа и не испратиле дополнителни полициски...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com