Таг: исвиркан

ВИДЕО:Талат Џафери со пцости и свирежи избркан од протестантите на ,,За...

Пратеникот на ДУИ Талат Џафери денеска се обидел да влезе со својот автомобил на паркингот пред Собрание на РМ, но протестаните од ,,За заедничка...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com