Таг: исидора бјелица

Исидора Бјелица ја изгуби битката со канцерот

Српската екстравагантна писателка и јавна личност, Исидора Бјелица, почина во станот на нејзините родители во Нов Белград, објави српскиот портал Блиц.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com