Таг: исмет рамадани

Рамадани: Османи и Груби не се пратеници и одењето на ДУИ...

Исмет Рамадани во интервју за мкд.мк вели дека ДУИ претерува со премногу нагласување на „националното“ во однос на функцијата премиер и во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com