Таг: истанбул.39 мртви

Двајца дедомразовци го извршиле терористичкиот напад во Истанбул

Во вооружениот напад во ноќен клуб во Истанбул во текот на дочекот на Новата година убиени се 39 луѓе, а 69 се ранети. Според...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com