Таг: историска вест

Историската вест на Трамп за Ковид 19 е лекувањето со крвна...

Американскиот претседател, Доналд Трамп, објави историска вест, како што рече. ,,Одобрено е ново лекување и третман на коронавирусот, вклучувајќи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com