Таг: историски читанки

Додик најави дека во историските читанки во РС нема да се...

Претседателот на Република Српска, Милорад Додик, најави дека во неговата земја од историските учебници ќе бидат исфрлени сите делови каде се спомнува Хашки трибунал...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com