Таг: историчари

Отворено протестно писмо на историчарите од регинот за бугарското вето на...

Дваесетина историчари од регионот, потпишаа протестно отворено писмо во кое го изразуваат своето незадоволство од бугарското вето на патот на Македонија кон...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com