Таг: истура

Фатени во Трнодол како истураат цел камион градежен шут крај тукушто...

На ФБ е објавена страшна и скандалозна снимка, која покажува како всушност се прават неброените диви депонии низ цела држава.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com