Таг: истурени

Намерно и организирано палење и превртување на контејнери во Скопје

Град Скопје реагира по вечерашното ново палење и превртување на контејнери во Скопје: ,,После вчерашниот апел до граѓаните да не ги оштетуваат и палат контејнерите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com