Таг: и јас сум муслиман

Во Америка протести ,,И јас сум муслиман“

Со паролата "И јас сум муслиман", во Америка изминатиот викенд се одржаа серија протести против имигрантската политика на американскиот Претседател Доналд Трамп.На Тајмс...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com