Таг: кадаверична

Во 02 часот и 43 минути зачука срце, се направи првата...

,,Доцна во ноќта додека градот спиеше во 02:43 часот зачука срце... Во Република Македонија, на Универзитетската Клиника за Државна...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com