Таг: камионџии

Бугарскиот европратеник Ангел Џамбаски ги повикува камионџиите на протест во Брисел

Бугарските и романските европратеници организираат проетест на возачите на товарни возила од овие земји низ Европа, на 10 јануари пред седиштето на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com