Таг: камионџија

Зголемената акциза оди во буџетот за КОВИД 19, а во Македонија...

Соопштение на ВЛАДА н РСМ: Владата на Република Северна Македонија го уважува демократското право на протест на сите граѓани...

ВИДЕО:Со молњевита реакција на камионџија за влакно избегната голема трагедија

Неверојатна реакција на возачот на камион марка ,,Волво“ во Норвешка. Невнимателен ученик за влакно се спаси, а камионџијата со молњевита реакција спречи голема...

Камионџија влечел неколку километри автомобил под задното тркало без да...

Си-Ен-Ен објави видео од граѓанин кој снимил неверојатна случка на патиштата во Америка. Имено, камионџија не забележал дека под задното лево тркало има заглавено...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com