Таг: кампери

Пиво, скара, музика, забава и кампирање на Пивофест во Прилеп

И годинава, Паркот на револуцијата е средиште каде што луѓето со авантуристички дух за време на „Пивофест“ овде се релаксираат,  и уживаат во добрата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com