Таг: капитен

Руни останува капитен на Манчестер јунајтед

Тренерот на Манчестер јунајтед, Жозе Мурињо, рече дека Вејн Руни ќе остане капитен и покрај тоа што времено не е во првиот тим. Руни остана...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com