Таг: караорман

Застреланите срндаци за ловците се трофеј, за љубителите на животни срам...

На ФБ страницата Macedonia Hunting , вчера се објавени неколку фотографии на ловци со убиени срндаци, кои ги вознемирија корисниците на оваа социјална мрежа, а...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com