Таг: кардинале

Димитров со Клаудија Кардинале, Бочварски со Северина

Вчерашниот ден во Македонија престојуваа познати гости од светот на естрадата и уметноста. Политичарите ги заменија средбите со политичарите со средби, фотографирање и ракување...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com