Таг: карен пирс

Џафери ја уверил Пирс дека ќе работи во интерес на сите...

Претседателот на Собранието на Република Македонија Талат Џафери  оствари работна средба со госпоѓа Карен Пирс, политички директор во  Министерството за Надворешни работи на Обединетото...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com