Таг: карл билд

Дипломатскиот булдожер Карл Билд денеска во Македонија

Копретседавачот на Европскиот совет за надворешни односи Карл Билд денеска е во Скопје. Своето присуство во Македонија тој го најави на својот твитер-профил, објавувајќи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com