Таг: катерина николоска

Катерина Николоска-џудист, олимпиец и тренер

За почеток да ве претставиме на македонската јавност. Која е Катерина Николоска? -Родена сум на  30.12.1990 година во Прилеп. Основно и средно образование имам...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com