Таг: кафулиња

И македонските кафулиња ги отворија вратите за бездомните кучиња и мачиња

Париз мезе бар (на Рузвелтова), Винил (спроти Соборниот храм), Радио бар (во Дебар маало) и Драмски кафе бар се само дел од угостителските објекти...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com