Таг: квадрат

Најскапиот стан во Белград продаден за 9.013 евра по квадрат или...

Станбениот простор во Белград достигнува вртоглави цени. Според последните статистички податоци во комплексот ,,Белград на вода“ квадратен метар...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com