Таг: квислинзи

Пратеникот Апасиев бара оставка од ,,северџанските ку….“

Пратеникот и лидер на Левица, Димитар Апасиев, со речник непримерен за народен избраник, но доволно скокотлив и запалив за своите поддржувачи, и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com